Kategorie

Stylowa odzież ogrodnicza 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Stylowa odzież ogrodnicza

Jak nie ubrudzić się podczas pracy w ogrodzie?

Praca w ogrodzie to ciężka praca - wie o tym każdy ogrodnik. Ale to nie oznacza, że nie można przy niej wyglądać elegancko!  U nas znajdziesz eleganckie, wytrzymałe i komfortowe ubrania ogrodnicze.

Ogromna większość prac ogrodowych wiążę się z “grzebaniem” w ziemi co z kolei powoduje zabrudzenia rąk i odzieży. Można oczywiście skorzystać z gumowych rękawic i w ten sposób chronić ręce, nie są one jednak zbyt przyjemne dla rąk, poza tym nie wyglądają estetycznie. Podczas prac w ogrodzie warto sięgnąć po produkty specjalnie dedykowane dla ogrodniczek i ogrodników. Takie rękawiczki ogrodowe nie tylko chronią ręce przed brudem i zadrapaniami, ale są także komfortowe dla rąk, wyglądają pięknie oraz służą długo. Nie zapomnieliśmy przy tym o małych ogrodnikach- dla nich także mamy rękawiczki ogrodowe dla dzieci 

Rękawice ogrodowe to nie wszystko!

Oprócz ochrony rąk warto także wybrać fartuch ogrodniczy.  Fartuch nie tylko chroni odzież ale znajdzie się w nim także miejsce dla najważniejszych narzędzi ogrodowych. Ponadto nasze fartuchy są po prostu piękne! U nas znajdziesz fartuch dla każdego- ogrodniczki, ogrodnika  a także małego entuzjasty ogrodu. Aby dopełnić strój ogrodnika możesz także wybrać kapelusz ogrodniczy chroniący przed słońcem lub torbę ogrodniczą, idealną do transportu roślin i narzędzi niezbędnych podczas prac ogrodowych.

Odzież ogrodnicza

Aby zagwarantować sobie należyty komfort i bezpieczeństwo podczas prac wykonywanych w przydomowym ogrodzie, należy zaopatrzyć się w odpowiednie ubrania przeznaczone do tego celu? Czym powinna się charakteryzować dobra odzież ogrodnicza? Przede wszystkim, nie może ona krępować ruchów. Idealna odzież ogrodnicza damska i męska to również taka, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Oprócz tego, powinna się ona nadawać do prania w wysokich temperaturach. Warto, aby stylowa odzież do ogrodu była wykonana z materiałów, którym nie straszne będą przetarcia czy przecięcia. Nieodłącznymi elementami stroju każdego ogrodnika są między innymi spodnie robocze typu ogrodniczki z regulowanymi szelkami i praktycznymi kieszeniami. Stylowa odzież ogrodnicza to także wygodne, wytrzymałe rękawice, czapka z daszkiem lub kapelusz z rondem.


Odzież robocza do ogrodu nie musi być nudna!

Odzież robocza do prac ogrodowych dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego jest nie tylko praktyczna, lecz również stylowo się prezentuje. Przykładem mogą być damskie fartuchy ogrodnicze zdobione nadrukiem z motywem kwiatowym. Skutecznie chronią one ubrania przed zabrudzeniem w czasie prac w przydomowym ogródku, jednocześnie ciesząc oko. Mężczyznom do gustu przypadną natomiast fartuchy utrzymane w kolorach ziemi, takich jak odcienie brązu, beżu i zieleni. Do kategorii, jaką jest odzież robocza do ogrodu zaliczają się także rękawiczki ogrodnicze. Oferowane przez nas gadżety tego typu zabezpieczają dłonie przed skaleczeniem, znacząco ułatwiając pielenie, sadzenie czy przesadzanie roślin. Rękawice zdobią stylowe motywy roślinne, zwierzęce oraz geometryczne. To jednak nie wszystkie modne akcesoria ogrodowe, w jakie można się u nas zaopatrzyć. Nie brak tutaj również kapeluszy ogrodowych we wzór moro lub kwiatowy, które chronią przed promieniami słonecznymi podczas prac w ogrodzie w cieple dni.


Czytaj również na blogu: