Kategorie

Ogród na balkonie 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Ogród na balkonie

Aranżacja balkonu


Aranżacja balkonu jest tak samo ważna, jak aranżacja pozostałych części mieszkania. Balkon przestał być wyłącznie suszarnią i przechowywalnią rowerów i awansował na miejsce równie ważne, co salon. Czy masz pomysł na balkon? Jeśli nie, podpowiemy na co warto zwracać uwagę. Aby w pełni wykorzystać niewielki zazwyczaj balkon, warto sięgnąć po akcesoria balkonowe przystosowane do jego rozmiarów i warunków na nim panujących. Na balkonie możemy wypoczywać jak w ogrodzie, warto więc zaopatrzyć się w rekreacyjne meble balkonowe. Stolik na balkon powinien być kompaktowy, najlepiej żeby był składany, kiedy z niego nie korzystamy, może pozostać złożony. Ważne to jest szczególnie wtedy, kiedy mamy mały balkon. Idealnym rozwiązaniem będzie stolik składany zintegrowany z ławką- zajmuje niewiele miejsca a oferuje komfortowe miejsce do odpoczynku i spożywania posiłków dla dwóch osób.


Wypoczynek to jedno, ale czy wiesz, że nawet dysponując ograniczoną przestrzenią możesz mieć ogródek na balkonie? Truskawki na balkonie? To możliwe! I znów, z racji ograniczonego miejsca na uprawy warto sięgnąć po akcesoria dostosowane do wymiarów balkonu, jak na przykład doniczki na balkon. Poza truskawkami na balkonie z powodzeniem można uprawiać zioła ale również pomiodory, fasolkę czy nawet ziemniaki.


Więcej o warzywach na balkonie możesz przeczytać na naszym blogu. Jakikolwiek masz pomysł na aranżację balkonu, sięgnij po nasze akcesoria balkonowe a na pewno stanie się on piękniejszy i bardziej funkcjonalny.