Kategorie

Ognisko w ogrodzie 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Ognisko w ogrodzie

Ognisko w ogrodzie


Ogień może pełnić funkcje użytkowe (zwłaszcza związane ze jedzeniem, mniam), jak i zapewnić niezapomniany klimat w ogrodzie. W naszym asortymencie znajdziesz unikatowe:

Paleniska ogrodowe


Na szczególną uwagę zasługuje bardzo trwałe, nierdzewiejące palenisko ogrodowe żeliwne. Występuje w opcji z rusztem grillowym lub bez. Oczywiście są też tańsze, lżejsze paleniska stalowe, bądź ażurowe paleniska ze stali stylizowanej na corten. Nowością w naszej ofercie jest żeliwny kociołek typu „Dutch Oven" do użycia bezpośrednio na ognisku lub palenisku. Więcej o zaletach żeliwa w ogrodzie przeczytasz na naszym blogu.

Akcesoria na ognisko


Gofry, pizza, popcorn z ogniska? Dzięki naszym żeliwnym akcesoriom zaskoczysz znajomych i przygotujesz pyszny posiłek. Dzieci będa miały olbrzymią frajdę. W kociołkach typu Dutch Oven przygotujesz gulasz, pożywną zupę dla wszystkich.

Latarnie ogrodowe


Znajdziesz tu małe latarenki ogrodowe, jak i wysoką stojącą latarnię na świece, latarnie ozdobne oraz w stylu retro. Osobną sprawą są małe świeczniki ogrodowe tealight  wiszące i stojące. Dużą popularnością cieszy się przesłodka „latarenka sowa na piku".

Kominki ogrodowe


Stają się niezbędnym elementem ogrodu na zimne jesienne i wiosenne wieczory. Proponujemy duży kominek ogrodowy żeliwny, jest też dostępna jego mniejsza wersja — dla każdego coś dobrego.


Więcej o paleniskach, kominkach i zaletach żeliwa przeczytasz na naszym blogu.