Promocje

  • Mini garden mostek
    Mini ogródek mostek

    Miniaturowy mostek to idealne uzupełnienie miniaturowego ogródka. 

    10,32 zł -20% 12,90 zł

Menu

Producenci

Garden Love powstał… z miłości do ogrodów, rzecz jasna:)

Moje najwcześniejsze wspomnienie związane z ogrodem, to własna grządka na działce dziadków. Miałam wtedy chyba 8 lat, ale do dziś doskonale pamiętam moje pierwsze pomidory, ziemniaki i kwiaty ogrodzone płotkiem ze sznurka. Pamiętam tę radość, kiedy udało mi się (prawdopodobnie przy dużej pomocy dziadka) wyhodować pierwsze pomidory i kilka ziemniaków. Ich smaku nie zapomnę nigdy, to smak mojego dzieciństwa :)

Dziadek był zapalonym działkowcem. Dzięki niemu ogród kojarzy mi się z miejscem zabaw, nauki otaczającego świata, ale przede wszystkim z miejscem, w którym ciężka praca przynosi konkretne owoce… i warzywa ;)

Pamiętam aromat sadzonek pomidorów wygrzewających się w słońcu na parapecie. Pamiętam ich transport na działkę beżowym maluchem wraz z moim bratem, babcią i całą masą rzeczy na działce niezbędnych. Pamiętam nieprzyjemny zapach nawozu z pokrzyw i mlecza, którym dziadek obficie podlewał swoje skarby, ale i cudowny smak i zapach własnoręcznie zebranych pomidorów.

Miłość do ogrodów pozostała ze mną do dziś. Dodatkowo - mam słabość do pięknych drobiazgów ułatwiających i umilających pracę w ogrodzie. Postanowiłam więc połączyć pasję z pracą i tak powstało Garden Love.

Produkty do sklepu wybieram według następującego klucza - mają być praktyczne i ładne. Mają sprawić, że praca i odpoczynek w ogrodzie przynosić będzie jeszcze więcej satysfakcji.

Mam nadzieję, że na Gardenlove.pl znajdą Państwo ciekawe pomysły na prezent dla swoich bliskich, jak i dla samych siebie.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Beata Kmetko

Misja

Ogród rozumiemy jako zielony azyl i miejsce relaksu, niezależnie od tego czy jest to kawałek ziemi, taras czy balkon.

Nasi klienci to osoby kochające przyrodę i prace ogrodowe, pasjonaci ekologicznego stylu życia, ale także rodzina i znajomi tychże osób, które szukają idealnego prezentu.

W ofercie sklepu znajdują się niebanalne produkty ogrodowe niedostępne na polskim rynku, bądź warianty znanych rozwiązań z najwyższej półki. Nie zamierzamy konkurować z działami ogrodniczymi dużych marketów. W naszej ofercie nie znajdziesz masowo produkowanych, często kiczowatych „ozdób".              

Naszym wyróżnikiem jest duży wybór wysmakowanych artykułów ozdobnych i użytkowych, takich jakie sami chcielibyśmy mieć (i mamy) w swoich ogrodach, na tarasach i balkonach.  

W kontaktach z klientami stawiamy na jakość i zindywidualizowane podejście. Słuchamy naszych klientów i staramy się spełniać ich oczekiwania. Wasze potrzeby nas inspirują – sprawdźcie nas!