Od  02.07 do 14.07.2022 mamy przerwę wakacyjną. Zamówienia złożone w tym okresie zostaną wysłane 15.07. Przepraszamy za utrudnienia!

Wiszące żeliwne poidełko dla ptaków

Wiszące żeliwne poidełko dla ptaków, może także służyć im jako wanienka do kąpieli oraz karmnik.

Więcej szczegółów

Na magazynie: Brak

Chwilowo ten produkt jest niedostępny

89,00 zł 89.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

(5/5)
1 oceny - 1 opinie
Zobacz rozkład ocen

Opis

Wiszące żeliwne poidełko dla ptaków

Poidełko dla ptaków pozwoli obserwować ptaki podczas picia i kąpieli. Poidełko wykonane z żeliwa, dzięki łańcuszkowi  z haczykiem można je powiesić w cieniu drzew, gdzie ptaki będą miały lepsze warunki (spokój i brak drapieżników takich jak koty) do zaspakajania pragnienia czy kąpieli niż na ziemi. 

Poidełko zapakowane jest  w opakowania prezentowe, co sprawia, że będzie idealnym upominkiem dla miłośnika ogrodów i ptaków. 

Może być również używany jako karmnik,wystarczy wysypać do niego mieszankę nasion by cieszyć się obserwacją ptaków podczas jedzenia.

Kiedy i gdzie wystawiać wodę dla ptaków?

W okresie letnim dostęp do świeżej wody dla ptaków jest bardzo ważny. Z poidełka ptaki będą zapewne nie tylko pić wodę ale i również zażywać w niej kąpieli, poidło będzie zatem służyć za wanienkę  dla ptaków. Wodę należy często zmieniać aby nie dopuścić do rozwoju chorobotwórczych patogenów. Poidło należy postawić w miejscu możliwie spokojnym, nienarażonym na ataki drapieżników. Najlepiej także postawić poidło w takim miejscu, abyśmy mieli dogodne miejsce do obserwacji odwiedzających go ptaków. 

Cechy

WysokośćRazem z ptaszkami 13,1 cm
SzerokośćW najszerszym miejscu 21 cm
Waga1,04 kg
Materiałżeliwo

Opinie

przez (Białystok, Polska) w 20 Aug 2020 (Wiszące żeliwne poidełko dla ptaków) :
(5/5

Poidełko

Bardzo przydatne. Małe ptaszki poidełko zaakceptowały. Poza tym ładnie wygląda zawieszone na drzewie.

Produkty powiązane