Ozdobny wiszący karmnik dla ptaków Wildlife World

Karmnik w stylu retro będzie piękną ozdobą każdego ogrodu

Więcej szczegółów

Na magazynie: 12 szt.

145,00 zł 145.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

Opis

Ozdobny wiszący karmnik Bagpath Wildlife World.

Wiszący karmnik dla ptaków Bagpath jest częścią kolekcji Vintage Garden od Wildlife World, angielskiej marki specjalizującej się w produktach dla dzikich zwierząt zamieszkujących ogrody. Wykonany w całości z metalu produkt, wykończony w kolorze brązu w stylu retro.

Karmnik Bagpath zawieszony jest na trzech łańcuchach, posiada płotek wokół całej misy, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca do lądowania dla kilku ptaków. Pojemny, pomieści karmy na 2-3 dni, nie trzeba cały czas uzupełniać pokarmu. Karmnik jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów pokarmu dla ptaków, w tym nasion, orzechów czy mączników. Otwory drenażowe sprawiają, że pokarm nie zalega w wodzie i nie wysypuje się podczas deszczu.

Gdzie powiesić karmnik dla ptaków? 

Karmnik można umieścić na drzewie, na wsporniku kosza z kwiatami, altanie. Należy upewnić się, że miejsce daje możliwość swobodnej ucieczki ptaków w razie pojawienia się drapieżnika. 
Karmnik warto powiesić w miejscu gdzie można bez przeszkód monitorować zapas karmy oraz obserwować ptaki. Stan sanitarny karmnika należy sprawdzać przy uzupełnianiu pokarmu i usuwać zabrudzone i spleśniałe pożywienie., w razie potrzeby można umyć też karmnik nie stosując żadnych ostrych środków chemicznych. 

Cechy

Wysokość9 cm razem z płotkiem
Średnica28 cm
Materiałmetal

Opinie