Karmnik dla ptaków w styku vintage

Karmnik będzie piękną ozdobą każdego ogrodu

Więcej szczegółów

Na magazynie: 7 szt.

154,00 zł 154.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

Opis

Karmnik dla ptaków w stylu vintage 

Wiszący karmnik dla ptaków Bagpath jest częścią kolekcji Vintage Garden od Wildlife World, angielskiej marki specjalizującej się w produktach dla dzikich zwierząt zamieszkujących ogrody. Wykonany z metalu i drewna wykończony w kolorze brązu w stylu retro.

Karmnik Boxwell jest bardzo wszechstronny. Może służyć jako karmnik dla ptaków, ale postawiony na ziemi, również i karmnik dla małych ssaków jak jeże, latem zaś może służyć jako poidło dla ptaków, ssaków czy owadów. Uchwyt w kształcie trzonka łopaty pozwala na wygodne przenoszenie, ale może służyć jakże jako ucho do zawieszenia karmnika na przykład na drzewie. Nadaje się do każdego rodzaju pokarmu dla ptaków, nasion, mączlików, orzechów. Duża pojemość pozwala na wysypanie zapasu karmy na 2-3 dni, łatwo też w nim monitorować zapas pozostałej karmy i ją uzupełniać. 

Gdzie umieścić karmnik dla ptaków? 

Karmnik można umieścić w dowolnym miejscu, należy jednak upewnić się, że miejsce daje możliwość swobodnej ucieczki ptaków w razie pojawienia się drapieżnika.  Karmnik warto powiesić w miejscu gdzie można bez przeszkód monitorować zapas karmy oraz obserwować ptaki. Stan sanitarny karmnika należy sprawdzać przy uzupełnianiu pokarmu i usuwać zabrudzone i spleśniałe pożywienie, w razie potrzeby można umyć też karmnik nie stosując żadnych ostrych środków chemicznych. 


  • uniwersalne - jako karmnik dla ptaków i innych zwierząt
  • karmnik można postawić bądź powiesić
  • łatwy do utrzymania w czystości 
  • idealny do ogrodów w stylu wiejskim i angielskim 

Cechy

Wysokość26 z rączką
Średnica32 cm
Materiał+drewno

Opinie