Kategorie

Wszystkie opinie

Beata P. (Jankowice, Polska)   06 Nov 2023 :
(5/5) 
Oceniany produkt : Klęcznik ogrodowy Kneelo® z miękkiej i wytrzymałej pianki z kolekcji British bloom

klęcznik ogrodowy

Rzecz bardzo ładna wizualnie, dobrze wykonana aż szkoda ubrudzić.

Elżbieta W. (Pułtusk, Polska)   03 Nov 2023 :
(5/5) 
Oceniany produkt : Latarnia ogrodowa w stylu retro na piku

Nastrojowa

Latarnia wyjątkowa charakterem, tworzy klimat. Wykonanie staranne!

Tomasz Ł. (Łódź, Polska)   17 Oct 2023 :
(5/5) 
Oceniany produkt : Duży żeliwny kominek ogrodowy 120 cm

Duży żeliwny kominek ogrodowy 120 cm

Typowa chińska produkcja, kawał żeliwa, stąd też waga. Odlew w środku trochę nie wykończony, sporo zadziorów, przy deklu od popiołu trzeba było szlifować, bo uniemożliwiał jego położenia. Niestety niedoróbka - dekiel od popiołu to zwykła pomalowana blacha, a nie żeliwo; oby służył jak najdłużej. Łączenie między kominem a paleniskiem słabo spasowane, podczas palenia wydostaje się dym na łączeniach - to jest do poprawienia we własnym zakresie; dekiel na kominie - mógłby być lepiej przemyślany, aby była możliwość regulacji, a tak służy za pokrywkę; nóżki dość mocno się nagrzewają, dlatego warto podłożyć coś grubszego z blachy, aby nie uszkodzić podłogi. Generalnie oddaje dużo ciepła w otoczenie i trzeba pamiętać o zasadach ppoż.

Generalnie kominek spełnia oczekiwania, poza wyżej wymienionymi uwagami jest ok. Spokojnie można polecić, tym bardziej, że ciężko kupić coś równie dobrego z grubego żeliwa, bo najczęściej to blacha lub cienkie żeliwo, które z czasem pęka.

Jakość obsługi i kontakt - rewelacja i chętnie tu jeszcze wrócę. Produkt przepakowany, ale bardzo dobrze przygotowany i zabezpieczony do wysyłki. To warto wyróżnić, bo miałem obawy, czy przesyłka dotrze w całości znając nasze spedycje i warunki w jakich traktowany jest towar. Generalnie wszystko w najlepszym porządku i chce się wracać.

Krzysztof M. (Warszawa, Polska)   19 Sep 2023 :
(4/5) 
Oceniany produkt : Żeliwne obciążniki do obrusu z motywami ogrodowymi

Obciązniki do obrusu

Jedyne takie z motywami działkowymi jakie znalazłem.

Alina P. (Rybnik, Polska)   09 Sep 2023 :
(5/5) 
Oceniany produkt : Żeliwna prowadnica do węża ogrodowego w stylu retro

Żeliwna prowadnica do węża ogrodowego w stylu retro

Prowadnica praktyczna, w rzeczywistości jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach, nadaje ogrodowi niesamowity klimat i bardzo się przydaje, bo wąż przesuwając się nie niszczy roślin.