Widełki ogrodnicze Burgon & Ball

Piękne widełki wykonane z wysokowęglowej stali hartowanej oraz drewna jesionowego. 

Więcej szczegółów

Na magazynie: 4 szt.

78,00 zł 78.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

(3,5/5)
2 oceny - 2 opinie
Zobacz rozkład ocen

Opis

Widełki ogrodnicze Burgon & Ball

Widełki zostały wykonane z wysokowęglowej stali hartowanej, pomalowanej proszkowo na kolor antycznego brązu, co nadaje im elegancki wygląd oraz zabezpiecza przed korozją. Spiczaste zęby widełek mają zaostrzone końcówki, aby łatwo wchodzić w glebę i zapewnić łatwiejszą i szybszą pracę.  Rączka wykonana została z drewna jesionowego, mosiężna skuwka dodaje uroku widełkom, trzpień wykuty został pod idealnym kontem, co zapewnia ergonomiczną pracę. Pętelka wykonana ze skóry pozwala na zawieszenie narzędzia na ogrodowym wieszaku, co z kolei pozwala na utrzymanie porządku w narzędziach.  

Widełki sprawdzą się do spulchniania ziemi między zagonami, przesadzania roślin, pielenia i innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Widełki pochodzą z serii National Trust, która jest owocem współpracy marki Burgon & Ball z największą europejską fundacją charytatywną zajmującą się ochroną przyrody- Nationa Trust. Narzędzia z serii National Trust wykonane są z wysokiej jakości wysokowęglowej stali, co gwarantuje ich trwałość oraz niezawodność a tradycyjny wygląd nadają im miedziane skuwki,  drewniane uchwyty pomalowane na ciemny brązowy kolor oraz powłoki proszkowe w kolorze antycznego brązu. 

Gwarancję jakości zapewnia Burgon&Ball, angielska marka istniejąca na rynku już od blisko 300 lat. 


Cechy

Wysokość30 cm
Szerokość8 cm
Waga0,193 KG
Materiałstal wysokowęglowa, drewno jesionowe i skóra

Opinie

przez (Wrocław, Polska) w 08 Jan 2024 (Widełki ogrodnicze Burgon & Ball) :
(3/5

Widełki ogrodnicze Burgon & Ball

Widełki ogrodnicze Burgon & Ball wyglądają super. Szybka i sprawna dostawa. Już nie mogę się doczekać aż zacznę użytkować.

przez (Płaska , Polska) w 17 Jun 2023 (Widełki ogrodnicze Burgon & Ball) :
(4/5

Super widełki

Polecam są rewelacyjne w ogrodzie.

Produkty powiązane