Łopatka ogrodnicza Burgon & Ball

Piękna łopatka wykonane z wysokowęglowej stali hartowanej oraz drewna jesionowego. 

Więcej szczegółów

Na magazynie: 7 szt.

78,00 zł 78.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

(5/5)
1 oceny - 1 opinie
Zobacz rozkład ocen

Opis

Łopatka ogrodnicza Burgon & Ball

Łopatka została wykonana z wysokowęglowej stali hartowanej, pomalowanej proszkowo na kolor antycznego brązu, co nadaje jej elegancki wygląd oraz zabezpiecza przed korozją. Zaostrzone krawędzie łatwo wchodzą w glebę i zapewniają łatwiejszą i szybszą pracę.  Rączka wykonana została z drewna jesionowego, mosiężna skuwka dodaje uroku łopatce, trzpień wykuty został pod idealnym kątem, co zapewnia ergonomiczną pracę. Pętelka wykonana ze skóry pozwala na zawieszenie narzędzia na ogrodowym wieszaku, co z kolei pozwala na utrzymanie porządku w narzędziach.  

Łopatka sprawdzi się podczas kopania, przesadzania roślin i sadzenia rozsady.

Łopatka pochodzi z serii National Trust, która jest owocem współpracy marki Burgon & Ball z największą europejską fundacją charytatywną zajmującą się ochroną przyrody- Nationa Trust. Narzędzia z serii National Trust wykonane są z wysokiej jakości wysokowęglowej stali, co gwarantuje ich trwałość oraz niezawodność a tradycyjny wygląd nadają im miedziane skuwki,  drewniane uchwyty pomalowane na ciemny brązowy kolor oraz powłoki proszkowe w kolorze antycznego brązu. 

Gwarancję jakości zapewnia Burgon&Ball, angielska marka istniejąca na rynku już od blisko 300 lat. 


Cechy

Wysokość32 cm
Szerokość7,5 cm
Waga0,245 KG
Materiałstal wysokowęglowa, drewno jesionowe i skóra

Opinie

przez (Wrocław, Polska) w 08 Jan 2024 (Łopatka ogrodnicza Burgon & Ball) :
(5/5

Łopatka ogrodnicza Burgon & Ball

Łopatka ogrodnicza Burgon & Ball wygląda super. Już nie mogę doczekać się aż zacznę użytkować. Szybka i sprawną dostawa.

Produkty powiązane