Kompostownik domowy z 3 filtrami węglowymi, poj.6 l

Kuchenny kompostownik z aktywnym filtrem węglowym pozwoli gromadzić odpadki bez uciążliwego zapachu w domu.

Więcej szczegółów

Na magazynie: Brak

Chwilowo ten produkt jest niedostępny

84,00 zł 84.00

-30%

120,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

(5/5)
5 oceny - 5 opinie
Zobacz rozkład ocen

Opis

Kompostownik domowy

Uwaga,przecena ze względu na drobne zadrapania na pokrywce. 

Cechy:

+ Aktywny filtr węglowy niwelujący przykre zapachy,w zestawie 3 sztuki
+ Duża pojemność 6l
+ Stalowe naczynie z ozdobną aplikacją, stanowić będzie dekorację każdej kuchni 
+ Łatwość czyszczenia
W naszej kuchni produkujemy, oczywiście poza pysznym jedzeniem, olbrzymie ilości śmieci. Sporą część naszych odpadów stanowią odpadki organiczne: obierki, ogryzki, resztki, skorupki od jajek, fusy po kawie i herbacie. Domowy kompostownik pozwala nam je zagospodarować poprzez:

* Wsparcie domowej segregacji śmieci

O ile segregacja makulatury, plastiku i szkła nie nastręcza wielu trudności, o tyle gromadzenie odpadów organicznych, które szybko się psują, może psuć atmosferę w domu. Kompostownik będzie idealnym rozwiązaniem, możemy w nim gromadzić resztki aż do czasu wyniesienia ich do pojemnika na resztki organiczne 1).

* Produkcja własnego kompostu 

Wielu ogrodników ma kompostowniki w swoim ogrodzie, jednak bieganie do niego z każdą obierką czy skorupką jajka jest problematyczne. Aktywny filtr węglowy zamontowany w pokrywce sprawi, że w kuchni nie czuć zapachu kompostowanych resztek. Duża pojemność, ponad 6 litrów sprawi, że nie będziemy musieli często biegać do ogrodowego kompostownika. 
Oczywiście - jest wariant dla wytrwałych - ze wszystkich tych resztek można wyprodukować w kompostowniku własny kompost, którym możemy zasilić rośliny ogrodowe, balkonowe czy doniczkowe. Jednak należy liczyć się z tym, że proces ten będzie trwał kilka miesięcy (w zależności od składu).

Więcej o kompostowaniu czytaj na naszym blogu

1) w Polsce od 1 lipca 2017 r. obowiązuje nowy system selektywnej zbiórki odpadów. Obejmuje on m.in. odpady ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów. Do nowych porządków cała Polska ma się dostosować przed połową 2021 roku. W wielu gminach już teraz dostępne są specjalne brązowe pojemniki na odpady organiczne

Zobacz 60 sekundowy film prezentujący kompostownik:

         


Cechy

Głębokośćpojemność 6,5 l
Waga0,72 kg
Materiałstal węglowa
Wymiary27,0x23,2x21,3 cm

Opinie

przez (Łódź, Polska) w 06 Oct 2021 (Kompostownik domowy z 3 filtrami węglowymi, poj.6 l) :
(5/5

Ładny i praktyczny.

Kompostownik pięknie się prezentuje w kuchni a do tego naprawdę chroni przed niemiłym zapachem! Fajnie, że od razu można kupić zapasowe filtry.

przez (Białystok, Polska) w 22 Jan 2020 (Kompostownik domowy z 3 filtrami węglowymi, poj.6 l) :
(5/5

kompostownik

Kompostownik jest bardzo ładny. Już teraz odpadki będą w pięknym, estetycznym kompostowniku a nie starym, przykrytym reklamówką garnku. Szkoda , że nie można dać więcej gwiazdek. Ja dałabym 10. Monika.

przez (Poznań, Polska) w 12 Feb 2019 (Kompostownik domowy z 3 filtrami węglowymi, poj.6 l) :
(5/5

Kompostownik kuchenny z filtrem węglowym,poj.6 l

Zarówno zakupy jak również z kontakt z bardzo sympatyczną właścicielką sklepu, która uczciwie i rzetelnie informowała o stanie zamówienia i produkcie- uważam za udane :) Cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Kompostownik używam już drugi tydzień i jestem bardzo zadowolona! :)

przez (Warszawa, Polska) w 31 Jul 2018 (Kompostownik domowy z 3 filtrami węglowymi, poj.6 l) :
(5/5

Kompostownik

Towar zgodny z opisem, świetnie zapakowany, sprawnie dostarczony. Kompostownik świetnie się sprawdza, bez wydzielania żadnych przykrych zapachów. Pojemność optymalna do przechowywania odpadów organicznych w cyklu tygodniowym.

przez (Bystrzyca Kłodzka, Polska) w 09 May 2018 (Kompostownik domowy z 3 filtrami węglowymi, poj.6 l) :
(5/5

Produkty powiązane