Etykiety, tabliczki do roślin seria Flora&Fauna od Burgon&Ball

Zestaw etykiet do roślin angielskiej marki Burgon&Ball stworzonej z myślą o komfortowej pracy w ogrodzie. Produkt sygnowany przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze.  

Więcej szczegółów

Na magazynie: 2 szt.

Ostatnie egzemplarze!

44,00 zł 44.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

(5/5)
2 oceny - 2 opinie
Zobacz rozkład ocen

Opis

Etykiety do roślin Burgon&Ball z serii Gifts for Gardeners (Prezenty dla Ogrodników) sygnowanej przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze (Royal Horticultural Society).  Seria Gifts for Gardeners została ozdobiona wzorami roślinnymi oraz zwierzęcymi powstałymi na podstawie rycin, które znajdują się w zbiorach Biblioteki Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego. 

Narzędzia i akcesoria ogrodnicze z serii Gifts for Gardeners są zaprojektowane tak, by spełniać najwyższe standardy jakości a do tego cechować się pięknym wyglądem. Jakość potwierdzona jest licencją Króleskiego Towarzystwa Ogrodniczego. 

Seria została wygrała konkurs "Best Retail Product" oraz otrzymała nagrodę "Sword of Excellence"  w konkursie GIMA 2014! Od samego początku seria Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego RHS Gifts for Gardeners była faworytką sędziów ponieważ z łatwością łączy funkcjonalność i oszałamiający wygląd.Zestaw etykiet, znaczników do roślin pozwoli zachować porządek w ogrodzie i zapobiec pomyłkom. W zestawie znajduje się sześć trwałych etykiet z drewna liściastego z z certyfikatem FSC, co oznacza, że pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Każda ma długość 16,5 cm i szerokości 2,5 cm i została ręcznie pomalowana farbą w kolorze błękitnym. Nazwę litery można zapisać  za pomocą dołączonego ołówka lub markerem. 

Opinie

przez (Warszawa, Polska) w 09 Nov 2021 (Etykiety, tabliczki do roślin seria Flora&Fauna od Burgon&Ball) :
(5/5

Dobry prezent dla ogrodników

Produkt bardzo atrakcyjnie przygotowany - ładny, kolorowy, dobrej jakości. Idealny na prezent.

przez (Elblag, Polska) w 11 Jan 2019 (Etykiety, tabliczki do roślin seria Flora&Fauna od Burgon&Ball) :
(5/5

tabliczki do roślin

Wysoka jakość.

Produkty powiązane