Pojemnik do przechowywania nasion dla ptaków Sophie Conran dla Burgon&Ball

Puszka do przechowywania ptasiej karmy

Więcej szczegółów

Na magazynie: Brak

Chwilowo ten produkt jest niedostępny

135,00 zł 135.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

(5/5)
1 oceny - 1 opinie
Zobacz rozkład ocen

Opis

Pojemnik do przechowywania nasion dla ptaków

Pojemnik do przechowywania karmy dla ptaków z serii Sophie Conran dla Burgon & Ball. Sophie Conran, światowej klasy projektantka stworzyła dla Burgon & Ball wyjątkową serię artykułów do ogrodu. Mają ona niepowtarzalny styl a do go są wykonane z najwyższej klas materiałów. Artykuły z serii Sophie Conran dla Burgon & Ball będą służyć latami i wniosą do Twojego ogrody nowoczesny design. 

Pojemnik jest nie tylko stylowy, ale i praktyczny. Dołączona do niego łopatka pozwala na wygodne dozowania nasion bezpośrednio do karmników.  Puszka jest wykonana z wysokiej jakości stali galwanizowanej, odporna na działanie czynników zewnętrznych, pozwala na bezpieczne przechowywanie pokarmu dla ptaków odwiedzających nasz ogród. 

Jak mądrze karmić ptaki?

W najtrudniejszym dla ptaków zimowym okresie dokarmiajmy je przede wszystkim regularnie, najlepiej dwa razy dziennie. Rutyna ma tu bardzo duże znaczenie, ponieważ ptaki przyzwyczają się do miejsca i pór karmienia. Jeśli nie znajdą pożywienia w porze karmienia, mogą opuścić nasz ogród by szukać go w innym miejscu.

Co wsypać do karmnika? 

Do karmnika można orzechy lub nasiona. Warto wiedzieć, że w okresie występowania ujemnych temperatur ptaki potrzebują pokarmu wysokoenergetycznego, o dużej zawartości tłuszczu. Więcej informacji o dokarmianiu ptaków znajduje się na naszym blogu

Cechy

Wysokość20 cm
Średnica16 cm
Materiałstal

Opinie

przez (Tarnów, Polska) w 18 Jan 2024 (Pojemnik do przechowywania nasion dla ptaków Sophie Conran dla Burgon&Ball) :
(5/5

Lidia

Produkt przepiękny, sklep internetowy solidny, godny zaufania. Sprawna i szybka obsługa, przesyłka. Polecam.

Produkty powiązane