Prezent dla ogrodniczki łopatka i widełki Burgon&Ball

Zestaw składający się z narzędzi najwyższej jakości, licencjonowany przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze.

Więcej szczegółów

Na magazynie: 2 szt.

Ostatnie egzemplarze!

155,00 zł 155.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

Opis

Prezent dla ogrodniczki łopatka i widełki Burgon&Ball

Ekskluzywny narzędzia marki Burgon&Ball z serii Gifts for Gardeners (Prezenty dla Ogrodników) sygnowanej przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze. Seria Gifts for Gardeners została ozdobiona wzorami roślinnymi oraz zwierzęcymi powstałymi na podstawie rycin, które znajdują się w zbiorach Biblioteki Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego (ang. Royal Horticultural Society).

Narzędzia i akcesoria ogrodnicze z serii Gifts for Gardeners są zaprojektowane tak, by spełniać najwyższe standardy jakości a do tego cechować się pięknym wyglądem. Jakość potwierdzona jest licencją Króleskiego Towarzystwa Ogrodniczego. 

Seria wygrała konkurs "Best Retail Product" oraz otrzymała nagrodę "Sword of Excellence"  w konkursie GIMA 2014! Od samego początku seria Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego RHS Gifts for Gardeners była faworytką sędziów ponieważ z łatwością łączy funkcjonalność i oszałamiający wygląd.
Zestaw składa się z łopatki oraz widełek. Seria British Bloom, z której pochodzi zestaw została ozdobiona nadrukiem z motywem ulubionych angielskich kwiatów: dalii oraz piwonii. Motywem kwiatowym ozdobione jest pudełko prezentowe, w którym sprzedawana są produkty. 


Łopatka oraz widełki zostały wykonane z wysokogatunkowej hartowanej stali nierdzewnej zapewniającej trwałość i odporność na rdzę. Rękojeści wykonane z drewna zabezpieczonego farbą koloru utrzymanego w tonacji serii British Bloom.  Drewno, z którego wykonano rękojeści ma certyfikat FSC co oznacza, że pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. 

Na łopatce wygrawerowane zostało motto Gertrude Jekyll, angielskiej projektantki ogrodów, które jest bliskie każdemu ogrodnikowi: "The love of gardening is a seed once sown, that never dies" ("Miłość do ogrodnictwa raz zasiana nie umiera nigdy").

Gwarancję jakości zapewnia Burgon&Ball, angielska marka istniejąca na rynku już od blisko 300 lat. 
Opinie

Produkty powiązane