Nożyczki ogrodnicze z kaburą British Bloom

Zestaw składjący się z narzędzi najwyższej jakości, licencjonowany przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze.

Więcej szczegółów

Na magazynie: 5 szt.

125,00 zł 125.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

Opis

Nożyczki ogrodnicze z kaburą British Bloom 

Ekskluzywne narzędzia marki Burgon&Ball z serii Gifts for Gardeners (Prezenty dla Ogrodników) sygnowanej przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze. Seria Gifts for Gardeners została ozdobiona wzorami roślinnymi oraz zwierzęcymi powstałymi na podstawie rycin, które znajdują się w zbiorach Biblioteki Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego (ang. Royal Horticultural Society).

Narzędzia i akcesoria ogrodnicze z serii Gifts for Gardeners są zaprojektowane tak, by spełniać najwyższe standardy jakości a do tego cechować się pięknym wyglądem. Jakość potwierdzona jest licencją Króleskiego Towarzystwa Ogrodniczego. 

Seria wygrała konkurs "Best Retail Product" oraz otrzymała nagrodę "Sword of Excellence"  w konkursie GIMA 2014! Od samego początku seria Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego RHS Gifts for Gardeners była faworytką sędziów ponieważ z łatwością łączy funkcjonalność i oszałamiający wygląd.
Zestaw składa się nożyczek ogrodnicznych oraz kabur z neoprenu, którą można łatwo zamocować do na przykład do paska od spodni. Idealne do cięcia kwiatów, obcinania liści i delikatnych łodyg, wszędzie tam, gdzie potrzeba delikatnego oraz precyzyjnego cięcia. 

Seria British Bloom, z której pochodzi zestaw została ozdobiona nadrukiem z motywem ulubionych angielskich kwiatów: dalii oraz piwonii. Motywem kwiatowym ozdobione jest pudełko prezentowe, w którym sprzedawana są produkty. 


Nożyczki mają ostrze z wysokogatunkowej hartowanej stali węglowej zapewniającej trwałość, ostrość i odporność na rdzę. Całość utrzymano w tonacji serii British Bloom. 

Gwarancję jakości zapewnia Burgon&Ball, angielska marka isniejąca na rynku już od blisko 300 lat. 
Cechy

Długość19 cm
Waga106 gram
Materiałostrze ze stali węglowej, kabura z neoprenu
Wymiaryopakowanie prezentowe 23.5cm x 16.5cm x 2.5cm

Opinie

Produkty powiązane