Kategorie

Mini Ogródek 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Mini Ogródek

Mini ogródek

Mini ogródki przywędrowały do nas niedawno ale już znalazły szerokie grono wielbicieli. Mini ogródki, zwane także Fairy Garden to nic innego jak ogród w miniaturze. Mini ogródek odpowiada na potrzebę posiadania ogródka nawet jeśli nie masz swojego kawałka ziemi, ba nie musisz nawet mieć balkonu! Mini ogródek postawisz wszędzie tam, gdzie dociera światło- na parapecie, na biurku, na komodzie.  A wykonać mini ogródek możesz w doniczce, koszu, możesz mieć nawet mini ogród w słoiku.

Do mini ogródka nie potrzebujesz specjalnych roślin, możesz skorzystać z tych ogólnie dostępnych. Dobrze żeby miały drobne listki czy kwiaty- wtedy będą idealnie imitowały mały ogród. Informacje na temat zakładania ogródka znajdziesz na naszym blogu.

Uzupełnieniem roślin w mini ogródku będą oczywiście miniaturowe akcesoria- u nas znajdziesz ich szeroki wybór. Od stoliczków, krzesełek i ławeczek aż po pergole i rowerki. Akcesoria możesz wybierać w czterech kolorach, tak aby stworzyć mini ogródek jedyny w swoim rodzaju.

 .