Kategorie

Promocje

Najnowsze opinie o produktach

Grzegorz K. (Wrocław, Polska)  07 Sep 2020 :

(5/5) 

Danka H. (Studzionka, Polska)  27 Aug 2020 :

(5/5) 

Oceniany produkt : Duże ceramiczne poidełko dla ptaków Produkt prześliczny. Rewelacja....

Teresa K. (Rybnik, Polska)  20 Aug 2020 :

(5/5) 

Oceniany produkt : Sprasowane nasiona dla ptaków do powieszenia 330 gram Fajna propozycja dla małych ekologów.

Duży hotel dla owadów II (100x60x60) rękodzieło

Ręcznie robiony hotel dla owadów o bardzo dużych wymiarach 100x70x60cm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

990,00 zł 990.00

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wysokość 100
Szerokość 60
Głębokość 60
Waga 45 kg
Materiał Drewno sosnowe

Więcej informacji

Hotel wykonany z recyklingowanych elementów euro palet. Hotel zbudowany ręcznie w Polsce, specjalnie na nasze zamówienie. 

Wraz z rozwojem rolnictwa i przemysłu oraz rozrastaniem się miast i wsi ubywa naturalnych schronień dla owadów. Pożyteczne owady, takie jak dzikie pszczoły, trzmiele czy motyle giną na skutek powszechnego stosowania środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych. Bioróżnorodność jest także zagrożona na skutek upraw monokulturowych, to jest upraw tego samego gatunku roślin na olbrzymich areałach. 

Poza ograniczeniem stosowania chemii w uprawie roślin i zapewnieniem owadom odpowiedniej ilość kwitnących drzew, krzewów, ziół i kwiatów możemy pomóc owadom poprzez tworzenie im nowych siedlisk. Takim siedliskiem może stać się hotel dla owadów. Znajdzie się w nim miejsce dla różnych gatunków dzikich pszczół, ale również dla skorków i biedronek. 


Domek należy postawić w zacisznym, nasłonecznionym miejscu, najlepiej osłoniętym od wiatru i deszczu. 

Zapraszam na naszego bloga, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat domków dla owadów oraz samych pożytecznych zwierząt. 

Hotel wykonany częściowo z recyklingowanych materiałów - euro palet. Naturalane drewno zostało pobielone, daszek pomalowany na niebiesko co dodaje domkowi uroku.  Wewnątrz domek wypełniony materiałmami naturalnymi takimi jak:  drewno naturalne, szyszki, kora oraz ceramika. 

Z uwagi na to, że drewno pracuje i z czasem materiał wypełnieniowy mógłby zacząć wypadać, zabazpieczamy front hoteli ocynkowaną siatką o drobncyh oczkach. 

                                                                    UWAGA

Domek wykonywany na zamówienie, czas oczekiwania około 2 tygodnie. Możliwe są drobne modyfikacje wyglądi domku takie jak kolory daszku, rodzaje wypełnienia. 

Domek ze względu na swój ciężar posiada zamontowane rączki po obu bokach by ułatwić jego przenoszenie. 

Wypełnienie ma głębokość maksymalnie kilkunastu centymetrów ponieważ takiej długości rurki lęgowe zasiedlają dzikie zapylacze. Jego głębokość jest jednka większa aby domek był stabilny oraz był bardziej proporcjonalny. 


Opinie

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt !

Produkty powiązane