Zielony domek dla dzikich pszczół murarek

Uroczy, zielony domek dla dzikich pszczół.

Więcej szczegółów

Na magazynie: 10 szt.

75,00 zł 75.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

(4/5)
1 oceny - 1 opinie
Zobacz rozkład ocen

Opis

Domek dla dzikich pszczół murarek

Dzikie pszczoły zapylają rośliny o wiele wydajniej niż pszczoły miodne, ponadto nie są agresywne w stosunku do ludzi, to sprawiam, że są mile widzianymi gośćmi w każdym ogrodzie. Warto zatem zapewnić samicą tych owadów miejsce do składania jaj. W domku znajdą dla siebie miejsce różne gatunki dzikich pszczół, w szczególności zaś murarki, które są pospolicie występującym w Polsce gatunkiem. W jednej tylko z rurek, z których zbudowany jest domek, murarka może złożyć kilku jaj.

Domek wykonany jest z drewna sosnowego, które zostało zabezpieczone farbą w trzech odcieniach zieleni. Rurki lęgowe z bambusa. Domek należy powiesić w słonecznym miejscu, od strony południowej.

Więcej informacji o pożytecznych owadach znajdziesz na naszym blog

Cechy

Wysokość21,2 cm
Szerokość14,3 cm
Głębokość15,7 cm
Waga0,97 kg
MateriałDrewno sosnowe

Opinie

przez (Krakow, Polska) w 03 Dec 2020 (Zielony domek dla dzikich pszczół murarek) :
(4/5

Bardzo prześliczny i polecam

Domek jest bardzo ładny i solidnie wykonany. Jedyne, co dolega stronie, to zdjęcie - są na nim trzy domki w trzech różnych odcieniach zieleni, co sugeruje, że można sobie dobrać najbardziej pasujący. Przy zamówieniu okazuje się, że nie jest to możliwe. Nie jest to problem, ale cokolwiek irytuje. Reszta obsługi klienta bez zarzutu.

Produkty powiązane