Beczka domek dla dzikich pszczół samotnic

Oryginalny domek dla dzikich pszczół 

Więcej szczegółów

Na magazynie: 5 szt.

185,00 zł 185.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

Opis

Domek dla dzikich pszczół samotnic do powieszenia


Dzikie pszczoły zapylają rośliny o wiele wydajniej niż pszczoły miodne, ponadto nie są agresywne w stosunku do ludzi, to sprawiam, że są mile widzianymi gośćmi w każdym ogrodzie. Warto zatem zapewnić samicą tych owadów miejsce do składania jaj.


W tym uroczym domku znajdą dla siebie miejsce różne gatunki dzikich pszczół, w szczególności zaś murarki, które są pospolicie występującym w Polsce gatunkiem. W jednej tylko z rurek, z których zbudowany jest domek, murarka może złożyć kilku jaj.

Domek angielskiej marki Wildfife World wykonany został z dużą starannością i dbałością o szczegóły, z wysokiej. jakości materiałów. Oryginalna forma w kształcie beczki zaprojektowana została tak,  aby domek dla dzikich pszczół był nie tylko był praktyczny, ale i cieszył oko. Podczas produkcji nie użyto żadnych środków chemicznych, ponieważ domek jest wykonany z wytrzymałego drewna z certyfikatem FSC. 

Umieść domek w słonecznym miejscu od południa lub południowego wschodu, aby złapać poranne słońce. Wysokość montażu między poziomem gruntu  1,5 m.

Cechy wyróżniające domek dla dzikich pszczół:

  • Oryginalna forma domku
  • Możliwość zawieszenia na drzewie czy stojaku
  • Nie wymaga konserwacji Więcej informacji o pożytecznych owadach znajdziesz na naszym blogu

Cechy

Głębokość18 cm
Średnica13 cm
Waga0,9 kg
Materiałdrewno FSC, lina, metal

Opinie

Produkty powiązane