Domek kropla dla dzikich pszczół

Piękny domek dla dzikich pszczół 

Więcej szczegółów

Na magazynie: Brak

Chwilowo ten produkt jest niedostępny

139,00 zł 139.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

Opis

Domek kropla dla dzikich pszczół

Dzikie pszczoły zapylają rośliny o wiele wydajniej niż pszczoły miodne, szczególnie pożyteczne są w ogrodzie warzywnym lub sadzie. Samotnice nie są agresywne w stosunku do ludzi, warto mieć takich gości w swoim ogrodzie i zapewnić samicą tych owadów miejsce do składania jaj.

W tym uroczym domku znajdą dla siebie miejsce różne gatunki dzikich pszczół, w szczególności zaś murarki, które są pospolicie występującym w Polsce gatunkiem. W jednej tylko z rurek, z których zbudowany jest domek, murarka może złożyć kilku jaj.

Angielska marka Wildfife World gwarantuje jakość. Domek wykonany został z dużą starannością i dbałością o szczegóły  z wysokiej jakości materiałów, tak aby nie tylko był praktyczny, ale i cieszył oko. Podczas produkcji nie użyto żadnych środków chemicznych, ponieważ domek jest wykonany z wytrzymałego drewna z certyfikatem FSC oraz bambusa. 

Umieść domek w słonecznym miejscu od południa lub południowego wschodu, aby złapać poranne słońce, ktore ogrzeje wylęgające się wiosną dorosłe pszczoły.

Wysokość montażu między poziomem gruntu  1,5 m.  Więcej informacji o pożytecznych owadach znajdziesz na naszym blogu

Cechy

MateriałDrewno sosnowe

Opinie

Produkty powiązane