Naturalny domek dla biedronek

Uroczy domek dla biedronek i innych pożytecznych owadów

Więcej szczegółów

Na magazynie: 4 szt.

159,00 zł 159.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

Opis

Naturalny domek dla biedronek

Domek dla biedronek został zaprojektowany jako bezpieczne schronienie dla pożytecznych owadów. Zachęcając naturalne drapieżniki do przebywania w ogrodzie, możemy niknąć stosowania środków chemicznych aby nasz ogród był bardziej przyjaznym dla przyrody.

Dach domku ma zawiasy i  otwiera się, dzięki czemu możemy włożyć do środka własne naturalne materiały, jak  gałązki, kora, słoma. 

Domek jest również zaprojektowany do przyjmowania żywych biedronek dostępnych do zamówienia online od wyspecjalizowanych dostawców. Biedronki można wprowadzać do domku, skąd wyruszają na pożarcie szkodników ogrodowych, takich jak mszyce lub mączliki. Pamiętajmy, że biedronka siedmiokropka może zjeść do 50 mszyc dziennie. Pomocników ogrodowych możemy obserwować przez boczne okno z pleksiglasu.

Umieść domek dla biedronek w pobliżu naturalnego źródła pożywienia, takiego jak uciążliwe mszyce. 
Domek dla biedronek jest wykonany z ekologicznego drewna z certyfikatem FSC. W dolnej komorze znajdują się  bambusowe rurki dla zimujących biedronek, złotooków. Dodatkowo otwory wywiercone w dolnej części domku są idealne do gniazdowania pszczół samotnic, kolejnych wspaniałych przyjaciół ogrodnika, które zapylają rośliny i kwiaty.

  • schronienie dla biedronek i innych pożytecznych owadów
  • możliwość obserwacji owadów przez okienko z pleksiglasu 
  • dekoracyjny i pożyteczny gadżet do ogrodu 

Cechy

Wysokość26 cm
Szerokość12 cm
Głębokość15 cm

Opinie

Produkty powiązane