Zestaw łopatka ogrodowa i widełki ogrodowe British Meadow

Zestaw składający się z narzędzi najwyższej jakości, licencjonowany przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze.

Więcej szczegółów

Na magazynie: Brak

Chwilowo ten produkt jest niedostępny

155,00 zł 155.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

Opis

Zestaw łopatka ogrodowa i widełki ogrodowe British Meadow

Ekskluzywny narzędzia marki Burgon&Ball z serii Gifts for Gardeners (Prezenty dla Ogrodników) sygnowanej przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze. Seria Gifts for Gardeners została ozdobiona wzorami roślinnymi oraz zwierzęcymi powstałymi na podstawie rycin, które znajdują się w zbiorach Biblioteki Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego (ang. Royal Horticultural Society).

Narzędzia i akcesoria ogrodnicze z serii Gifts for Gardeners są zaprojektowane tak, by spełniać najwyższe standardy jakości a do tego cechować się pięknym wyglądem. Jakość potwierdzona jest licencją Króleskiego Towarzystwa Ogrodniczego. 

Seria wygrała konkurs "Best Retail Product" oraz otrzymała nagrodę "Sword of Excellence"  w konkursie GIMA 2014! Od samego początku seria Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego RHS Gifts for Gardeners była faworytką sędziów ponieważ z łatwością łączy funkcjonalność i oszałamiający wygląd.Zestaw składa się z łopatki ogrodowej oraz widełek. Seria British Meadow, z której pochodzi zestaw, została ozdobiona nadrukiem przedstawiającymi kwiaty łąkowe oraz motyle, które odnajdziemy w ogrodach naturalnych. Tym samym motywem łąkowym ozdobione jest pudełko prezentowe, w którym sprzedawana są produkty. 

Łopatka oraz widełki zostały wykonane z wysokogatunkowej hartowanej stali nierdzewnej zapewniającej trwałość i odporność na rdzę. Rękojeści wykonane z drewna zabezpieczonego farbą koloru utrzymanego w tonacji serii British Meadow. Drewno, z którego wykonano rękojeści ma certyfikat FSC co oznacza, że pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. 

Na łopatce wygrawerowane zostało motto Gertrude Jekyll, angielskiej projektantki ogrodów, które jest bliskie każdemu ogrodnikowi: "The love of gardening is a seed once sown, that never dies" ("Miłość do ogrodnictwa raz zasiana nie umiera nigdy").

Gwarancję jakości zapewnia Burgon&Ball, angielska marka istniejąca na rynku już od blisko 300 lat. 


Cechy wyróżniające zestaw:

  • Narzędzia uznanej angielskiej marki Burgon&Ball
  • Zestaw zapakowany w gustowne opakowanie prezentowe
  • Grawer na łopatce

Opinie

Produkty powiązane