Karmnik dla ptaków huśtawka

Zabawny drewniany karmnik dla małych ptaków

Więcej szczegółów

Na magazynie: Brak

Chwilowo ten produkt jest niedostępny

109,00 zł 109.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

Opis

Karmnik dla ptaków huśtawka

Uroczy karmnik w kształcie huśtawki wywoła uśmiech na twarzy, a także pomoże dzikim ptakom przetrwać czas niedostatku pożywienia.  Karmnik posłuży małym ptakom jak sikorki, rudziki, wróble czy mazurki, które potrafią delikatnie usiąść na siedzisku czy poręczach ławeczki. Liny zastosowane w konstrukcji karmnika oraz fakt, że karmnik się huśta sprawia, że korzystają z niego małe, zwinne ptaszki a duże, jak sroki czy gołębie, omijają go z daleka. 

Karmnik wyposażony jest w zdejmowaną tackę z kompozytu z recyklingu, bardzo ułatwia to zachowanie higieny w karmniku. Nadaje się do serwowania różnego rodzaju pokarmu dla ptaków: nasion, orzechów, suszonych owadów (mączników). 

Karmnik wykonany został z drewna z  certyfikatem FSC, co oznacz, że pochodzi ono z dobrze zarządzanych źródeł drewna.

Karmnik należy regularnie czyścić usuwają z tacy niezjedzone resztki, tackę należy umyć i dokładnie wysuszyć przed zamontowaniem jej w karmiku. Karmnik wystawiony na działanie czynników zewnętrznych z czasem zmieni kolor, jest to naturalne zjawisko. Aby drewno zachowało atrakcyjny wygląd, można je zabezpieczyć lakierem na bazie wody. 

Cechy

Wysokość16,5 cm
Szerokość17 cm
Długość24 cm
Waga0,52 kg
MateriałDrewno sosnowe

Opinie

Produkty powiązane