Eleganckie rękawiczki ogrodnicze Burgon&Ball seria Passiflora

Rękawiczki ogrodowe angielskiej marki Burgon&Ball stworzonej z myślą o komfortowej pracy w ogrodzie. 

Więcej szczegółów

Na magazynie: 6 szt.

123,00 zł 123.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

(5/5)
2 oceny - 2 opinie
Zobacz rozkład ocen

Opis

Eleganckie rękawiczki ogrodnicze Burgon&Ball seria Passiflora

Rękawiczki marki Burgon&Ball z serii Gifts for Gardeners (Prezenty dla Ogrodników) sygnowanej przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze (Royal Horticultural Society). Seria Gifts for Gardeners została ozdobiona wzorami roślinnymi oraz zwierzęcymi powstałymi na podstawie rycin, które znajdują się w zbiorach Biblioteki Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego. 

Narzędzia i akcesoria ogrodnicze z serii Gifts for Gardeners są zaprojektowane tak, by spełniać najwyższe standardy jakości a do tego cechować się pięknym wyglądem. Jakość potwierdzona jest licencją Króleskiego Towarzystwa Ogrodniczego. 

Seria została wygrała konkurs "Best Retail Product" oraz otrzymała nagrodę "Sword of Excellence"  w konkursie GIMA 2014! Od samego początku seria Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego RHS Gifts for Gardeners była faworytką sędziów ponieważ z łatwością łączy funkcjonalność i oszałamiający wygląd.Rękawiczki bardzo trwałe a jednocześnie miękkie. Wzmocniony spód oraz palce, z wierzchu piękny materiał z repliką rycin z Biblioteki Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego przedstawiającego kwiaty passiflory. 

Rękawiczki mają uniwersalny rozmiar, pasujący na (prawie) każdą kobiecą dłoń. 

Opinie

przez (Solec, Polska) w 13 May 2023 (Eleganckie rękawiczki ogrodnicze Burgon&Ball seria Passiflora) :
(5/5

Najlepsze ogrodowe rękawice

Różne już miałam rękawice, ale te wytrzymują u mnie najdłużej i do tego są śliczne!

przez (Kraków, Polska) w 30 May 2019 (Eleganckie rękawiczki ogrodnicze Burgon&Ball seria Passiflora) :
(5/5

Piękne i eleganckie.

Kupiłam w zestawie z klęcznikiem. Idealne połączenie na prezent. Bardzo eleganckie i solidne wykonanie. Cyt. "Idealnie się nadają do plewienia, są tak piękne, że aż szkoda używać w ogrodzie", ale mimo to mam nadzieję, że się przydadzą i będą dobrze służyły. Każda ogrodniczka zasługuje na odrobinę luksusu! W op

Produkty powiązane