Eleganckie rękawiczki ogrodnicze seria British Meadow

Eleganckie rękawiczki ogrodowe angielskiej marki Burgon&Ball stworzonej z myślą o komfortowej pracy w ogrodzie. Produkt sygnowany przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze.  

Więcej szczegółów

Na magazynie: Brak

Chwilowo ten produkt jest niedostępny

123,00 zł 123.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

(5/5)
2 oceny - 2 opinie
Zobacz rozkład ocen

Opis

Eleganckie rękawiczki ogrodnicze seria British Meadow


Rękawiczki marki Burgon&Ball z serii Gifts for Gardeners (Prezenty dla Ogrodników) sygnowanej przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze (Royal Horticultural Society). Seria Gifts for Gardeners została ozdobiona wzorami roślinnymi oraz zwierzęcymi powstałymi na podstawie rycin, które znajdują się w zbiorach Biblioteki Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego. Ten konkretny wzór pochodzi z 1815 roku. 

Narzędzia i akcesoria ogrodnicze z serii Gifts for Gardeners są zaprojektowane tak, by spełniać najwyższe standardy jakości a do tego cechować się pięknym wyglądem. Jakość potwierdzona jest licencją Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego. 

Seria została wygrała konkurs "Best Retail Product" oraz otrzymała nagrodę "Sword of Excellence"  w konkursie GIMA 2014! Od samego początku seria Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego RHS Gifts for Gardeners była faworytką sędziów ponieważ z łatwością łączy funkcjonalność i oszałamiający wygląd.Piękna nowa kolekcja z serii RHS Gifts for Gardeners, „British Meadow”, prezentuje delikatne kwiaty łąkowe i motyle, odzwierciedlając dzisiejsze nieformalne, naturalne  ogrody oraz ponowne odkrycie miłości do rodzimych brytyjskich kwiatów polnych i dzikiej przyrody. Klasyczne granatowe tło pozwala lepiej podkreślić urodę wzoru i nadaje mu życia.

Rękawiczki bardzo trwałe a jednocześnie miękkie. Wzmocniony spód oraz palce, z wierzchu piękny materiał z repliką rycin z Biblioteki Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego. 

Rękawiczki mają uniwersalny rozmiar, pasujący na (prawie) każdą kobiecą dłoń. 

Piękne i nowoczesne wzornictwo oraz gwarancję jakości zapewnia Burgon&Ball, angielska marka istniejąca na rynku już od niemal 300 lat. 

Cechy

WymiaryDługość od czubka środkowego palca do krawędzi mankietu: 23,5 cm

Opinie

przez (Szczecin, Polska) w 31 Mar 2023 (Eleganckie rękawiczki ogrodnicze seria British Meadow) :
(5/5

Ogólna jakość

Materiałowo dobre. Szkoda że nie ma ładnego pudełka do tych rękawiczek jak do innych produktów.

przez (Warszawa, Polska) w 24 Oct 2021 (Eleganckie rękawiczki ogrodnicze seria British Meadow) :
(5/5

rekawiczki

Super wzor, bardzo db wykonanie.
polecam

Produkty powiązane