Widełki ogrodnicze Burgon and Ball

Piękne widełki wykonane z wysokowęglowej stali hartowanej oraz drewna jesionowego. 

Więcej szczegółów

70,00 zł 70.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

Jeszcze nikt nie przesłał opinii

Opis

Widełki ogrodnicze Burgon and Ball

Widełki zostały wykonane z wysokowęglowej stali hartowanej, pomalowanej proszkowo na kolor antycznego brązu, co nadaje im elegancki wygląd oraz zabezpiecza przed korozją. Spiczaste zęby widełek mają zaostrzone końcówki, aby łatwo wchodzić w glebę i zapewnić łatwiejszą i szybszą pracę.  Rączka wykonana została z drewna jesionowego, mosiężna skuwka dodaje uroku widełkom, trzpień wykuty został pod idealnym kontem, co zapewnia ergonomiczną pracę. Pętelka wykonana ze skóry pozwala na zawieszenie narzędzia na ogrodowym wieszaku, co z kolei pozwala na utrzymanie porządku w narzędziach.  

Widełki sprawdzą się do spulchniania ziemi między zagonami, przesadzania roślin, pielenia i innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Widełki pochodzą z serii National Trust, która jest owocem współpracy marki Burgon and Ball z największą europejską fundacją charytatywną zajmującą się ochroną przyrody- Nationa Trust. Narzędzia z serii National Trust wykonane są z wysokiej jakości wysokowęglowej stali, co gwarantuje ich trwałość oraz niezawodność a tradycyjny wygląd nadają im miedziane skuwki,  drewniane uchwyty pomalowane na ciemny brązowy kolor oraz powłoki proszkowe w kolorze antycznego brązu. 

Gwarancję jakości zapewnia Burgon&Ball, angielska marka istniejąca na rynku już od blisko 300 lat. 


Cechy

Wysokość 30 cm
Szerokość 8 cm
Waga 0,193 KG
Materiał stal wysokowęglowa, drewno jesionowe i skóra

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt !

Produkty powiązane