Zestaw łopatka plus sekator z kolekcji Flora&Fauna od Burgon&Ball

Zestaw składjący się z narzędzi najwyższej jakości, licencjonowany przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze.

Więcej szczegółów

Na magazynie: 4 szt.

175,00 zł 175.00

Dodaj do listy życzeń

Opinie i oceny klientów

(5/5)
2 oceny - 2 opinie
Zobacz rozkład ocen

Opis

Zestaw łopatka plus sekator z kolekcji Flora&Fauna od Burgon&Ball

Ekskluzywne narzędzia marki Burgon&Ball z serii Gifts for Gardeners (Prezenty dla Ogrodników) sygnowanej przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze. Seria Gifts for Gardeners została ozdobiona wzorami roślinnymi oraz zwierzęcymi powstałymi na podstawie rycin, które znajdują się w zbiorach Biblioteki Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego (ang. Royal Horticultural Society).

Narzędzia i akcesoria ogrodnicze z serii Gifts for Gardeners są zaprojektowane tak, by spełniać najwyższe standardy jakości a do tego cechować się pięknym wyglądem. Jakość potwierdzona jest licencją Króleskiego Towarzystwa Ogrodniczego. 

Seria wygrała konkurs "Best Retail Product" oraz otrzymała nagrodę "Sword of Excellence"  w konkursie GIMA 2014! Od samego początku seria Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego RHS Gifts for Gardeners była faworytką sędziów
ponieważ z łatwością łączy funkcjonalność i oszałamiający wygląd.

Zestaw składa się z łopatki oraz sekatora- są to narzędzia chyba najczęściej używane w ogrodzie.


Sekator posiada ostrze z bardzo wysokiej jakości stali węglowej, co daje mu wyjątkową trwałość oraz sprawia, że ostrze się nie tępi. Wygodne rączki pokryte antypoślizgowym materiałem sprawiają, że sekator trzyma się dłoni. To idealnie połączenie poręcznych rozmiarów bez uszczerbku dla mocy cięcia. 

Łopatka wykonana jest ze stali nierdzewnej zapewniającą jej odporność na rdzę. Rękojeść wykonana jest z drewna zabezpieczonego  błękitną farbą.  Na łopatce wygrawerowane zostało motto Gertrude Jekyll, angielskiej projektantki ogrodów, które jest bliskie każdemu ogrodnikowi: "The love of gardening is a seed once sown, that never dies" ("Miłość do ogrodnictwa raz zasiana nie umiera nigdy")

Zestaw zapakowany w dekoracyjne pudełko, idealne na prezent. 


Gwarancję jakości zapewnia Burgon&Ball, angielska marka istniejąca na rynku już od blisko 300 lat. 
Opinie

przez 14 May 2023 (Zestaw łopatka plus sekator z kolekcji Flora&Fauna od Burgon&Ball) :
(5/5

Zestaw łopatka plus sekator z kolekcji Flora&Fauna od Burgon&Ball

Bardzo solidne. Polecam!

przez (Czerwionka-Leszczyny, Polska) w 12 Dec 2022 (Zestaw łopatka plus sekator z kolekcji Flora&Fauna od Burgon&Ball) :
(5/5

Zestaw ogrodowy

Bardzo piękny i solidnie wykonany. Polecam

Produkty powiązane